EN

Naše triumfy a ocenenia

Počas rokov boli naša vášeň a odhodlanie uznané mnohými spôsobmi. Od prestížnych ocenení po vážené spolupráce, naša cesta je naozaj výnimočná.

naše triumfy a ocenenia - FUNCTU

Počas rokov boli naša vášeň a odhodlanie uznané mnohými spôsobmi. Od prestížnych ocenení po vážené spolupráce, naša cesta je naozaj výnimočná.


Forbes 30/30 Award

Forbes TOP 30/30

CEO Functu bol uvedený v zozname Forbes osobností mladších ako 30 rokov, ktoré majú významnú kariéru.


MTV Best Browser Game Award

MTV Best Browser Game

Náš pútavý výtvor Little Wheel získal toto prestížne ocenenie, čím dokázal svoju excelentnosť v oblasti prehliadačových aplikácií.


Google Play TOP-10 Award

Google Play TOP-10

Naša aplikácia Adam a Eva bola ocenená spoločnosťou Google v TOP-10 zozname.


Disney Contractor

Disney Contractor

Spolupracovali sme s Disney, vytvárajúc čarovné zážitky, ktoré potešili používateľov z celého sveta.


Emmanuel Macron’s Presidential Campaign

Prezidentská kampaň Emmanuela Macrona

Boli sme vybraní na spoluprácu v prezidentskej kampani Emmanuela Macrona v roku 2022.


Microsoft Partner

Microsoft Partner

Functu exkluzívne spolupracovalo s Microsoftom na portovaní aplikácie predinštalovanej na ich zariadeniach, čím zabezpečilo výnimočné riešenia a obojstrannú spokojnosť.


Intel Software Partner

Intel Software Partner

S hrdosťou sme spolupracovali so spoločnosťou Intel, využívajúc špičkovú technológiu na poskytnutie výnimočných softvérových riešení.


Electronic Arts Contractor

Electronic Arts Contractor

Naša spolupráca s Electronic Arts viedla k vytvoreniu neuveriteľných herných zážitkov, ktoré očarili hráčov z celého sveta.


The Best Innovation

Najlepšia inovácia

Naša priekopnícka cestovná aplikácia pozmenila cestovný priemysel a získala uznanie a ocenenie za svoju inováciu od Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.


Android Code 1st Place

Android Code 1st Place

Náš výnimočný tím získal prvé miesto v súťaži Android Code, čo je jedným z mnohých dôkazov o našom záväzku k technologickým inováciám.


King Contractor

King Contractor

Spolupracovali sme so spoločnosťou King na vytváraní zaujímavých a úspešných aplikácií, ktoré priniesli radosť miliónom používateľom.


Otázky:

🌟 Aký má význam ocenenie Forbes TOP 30/30?

Toto ocenenie vyzdvihuje najperspektívnejšie osobnosti mladšie ako 30 rokov v rôznych sektoroch. Zaradenie nášho CEO predstavuje výnimočné vedenie a víziu v technologickom priemysle.

🕹️ Môžete povedať viac o Little Wheel, víťazovi ceny MTV?

Little Wheel je jedným z klenotov Functu, prehliadačovou appkou známou svojou inovatívnou hrateľnosťou a pútavým príbehom. Jeho uznaním MTV zdôrazňuje jeho širokú obľúbenosť a vynikajúci dizajn.

📱 Ako bola aplikácia Adam a Eva vybraná do Google Play TOP-10?

Adam a Eva sa vyznačuje pútavým obsahom, užívateľsky prívetivým rozhraním a celkovým prínosom pre mobilné aplikácie. Google ho ocenil pre jej širokú obľúbenosť a pozitívne ohlasy kritikov.

🗺️ Ako Legendarium zmenilo cestovný ruch, že získalo ocenenie za najlepšiu inováciu v cestovnom ruchu?

Legendarium kombinovalo špičkovú technológiu s pútavým naratívom príbehov, čím poskytlo používateľom nový turistický zážitok. Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky ho ocenilo za jeho jedinečný a významný prístup k cestovnému ruchu.

🏰 Čo zahrňovala spolupráca s Disney?

Ako dodávateľ pre Disney, Functu úzko spolupracovalo s ich kreatívnymi tímami na vytvorení digitálnych zážitkov, ktoré kombinovali ikonické rozprávanie príbehov spoločnosti Disney s technologickým know-how spoločnosti Functu, čím sme očarili ľudí po celom svete.

FUNCTU - red divider