EN

Buildum

Buildum je aplikácia pre efektívne stavebné pracovné postupy, ktorá poskytuje pracovníkom aktuálne informácie o úlohách v reálnom čase. Od umiestnenia úlohy až po potrebné materiály, všetko majú na dosah ruky.

aplikácia Buildum - titulný obrázok

Prehľad:

Buildum je aplikácia pre efektívne stavebné pracovné postupy, ktorá poskytuje pracovníkom aktuálne informácie o úlohách v reálnom čase. Od umiestnenia úlohy až po potrebné materiály, všetko majú na dosah ruky. S pridanými funkciami pre transparentnosť a dohľad manažérov, Buildum mení riadenie v stavebníctve.

Buildum application in use

Monitorovanie a odmeny:

Pridaná funkcia umožňuje pracovníkom sledovať svoju mesačnú dochádzku a odmenu, čím zabezpečuje transparentnosť a motiváciu.

Vhľad do appky Buildum:

Buildum application screenshot insight 1
Buildum application screenshot insight 2
Buildum application screenshot insight 3

Manažérsky prehľad:

Pre vedúcich stavieb je pripravená webová aplikácia, ktorá ponúka pohľad z vtáčej perspektívy na pokrok staveniska, dostupné materiály a vznikajúce konflikty. To pomáha v efektívnom pridelení úloh a zabezpečuje, že sa neprehliadne žiadny detail.

💡
Naša prielomová aplikácia spája úlohy na mieste s efektívnym manažmentom, čím transformuje stavebné pracovné postupy k lepšiemu.

Otázky:

📸 Ako aplikácia zvyšuje zodpovednosť medzi stavebnými pracovníkmi?

Pracovníci majú možnosť označiť trvanie úloh, pozastaviť úlohy a poskytnúť fotografický dôkaz o ich dokončení, čo podporuje transparentnosť a zodpovednosť.

🕒 Aké funkcie posilňujú schopnosť pracovníkov efektívne spravovať svoj čas a odmeny?

Funkcia sledovania v reálnom čase im umožňuje dohliadať na svoju dochádzku, úlohy a nahromadené odmeny počas mesiaca.

📋 Aké okamžité informácie sú k dispozícii pracovníkovi?

Každý pracovník dostáva podrobné informácie o svojej úlohe, vrátane jej umiestnenia, očakávanej doby trvania, odmeny, podrobného manuálu a inventára potrebných materiálov a nástrojov.

🏗️ Ako Buildum mení typický stavebný pracovný postup?

Tým, že každému pracovníkovi dodáva jasné špecifikácie úloh, zabezpečuje organizáciu, optimalizuje manažérske procesy a transformuje tradičné výzvy, s ktorými sa stavebníctvo stretáva.

🌐 Aké špecializované nástroje ponúka Buildum tým, ktorí stoja v čele stavebných projektov?

Manažéri a dozorcovia majú prístup k špeciálnej webovej platforme, ktorá ponúka celkový pohľad na stavenisko, zdôrazňuje potenciálne problémy, poskytuje aktualizácie inventára a podporuje efektívne pridelenie úloh.

FUNCTU red logo divider